SAFE DIVING - Kursy nurkowania

Brak kursów

Strona od jakiegoś czasu nieaktualizowana. Powód jest prosty – natłok pracy nie daje mi szans na ich prowadzenie…. a przynajmniej w komercyjnej odsłonie. Prowadzę je nadal dla znajomych – żeby nie wypaść z wprawy :)

Suche SKAFANDRY

Specjalizacje PADI - www.safediving.pl

Nie raz skończyłeś swoje nurkowanie zmarznięty, a na myśl o ponownym ubraniu sie w mokrą piankę włosy jeżyły sie na głowie… Nasze wody są zimne bez względu na porę roku (bardzo nisko termoklina) i wybór suchego skafandra jest często kwestią czasu.

Na kursie oprócz teorii wykonasz dwa nurkowania szkoleniowe w suchym skafandrze.  Nauczysz się jak nurkować w suchym skafandrze szlifując neutralna pływalność.

Przećwiczymy również sytuacje awaryjne. Zasymulujemy między innymi awarie zaworów oraz sutuację w której zbyt dużo powietrza dostanie się do nóg.

Sporo czasu poświęcimy na technike pływania żabą (bez mącenia dna) oraz na doskonałe wyważenie sie i trym w wodzie.

Wykonasz również dobrze znane ci już ćwiczenia – PIVOT i HOVER, ale tym razem przećwiczysz je uzywając do tego tylko suchego skafandra.

Na koniec nauczysz sie jak składać i transportowac swój suchy skafander by nie uszkodzić zamka gazoszczelnego. Dowiesz się również jak go konserwować przed i po nurkowaniu. Możesz rownież użyć do swojego skafandra suche rękawice, ktore dodatkowo podniosą komfort termiczny.

Na kurs dodatkowo potrzebujesz :
    • suchy skafander
    • docieplacz pod suchy skafander
    • dodatkowy wężyk do inflacji suchego skafandra ( taki sam jak do inflatora jacketu) wkręcony w pierwszy stopień automatu
    • dodatkowy balast
Cena kursu 600 PLN ( 500 PLN jeśli posiadasz swój skafander), cena obejmuje certyfikat PADI

 

*** Jeśli zakupisz u nas suchy skafander i docieplacz kurs otrzymasz gratis!