SAFE DIVING - Kursy nurkowania

Napisz do mnie:
rafal_@_safediving_pl

Strona od jakiegoś czasu nieaktualizowana. Powód jest prosty – natłok pracy (4go.pl) nie daje mi szans na ich prowadzenie…. a przynajmniej w komercyjnej odsłonie. Prowadzę je nadal dla znajomych – żeby nie wypaść z wprawy :).  A może szukasz hostingu, domen, certyfikatów SSl czy sklepu internetowego? Zaglądnij na https://4go.pl

Specjalizacja NOCNA

Specjalizacje PADI - www.safediving.pl

Zamiarem Kursu Specjalistycznego PADI Nurkowanie Nocne jest zapoznanie Cię z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, procedurami, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania nocnego .  Kurs specjalistyczny PADI Nurkowanie Nocne jest pomyślany jako bezpieczna, nadzorowana przez Instruktora forma wprowadzenia Cię w nurkowanie nocne w ramach limitów nurkowanie rekreacyjnego.

Podczas nurkowania nocnego zobaczysz miejsca, które znasz na codzień w zupełnie inny sposób. To, co do tej pory wydawało Ci się tak dobrze znane nagle pokaże coś zupełnie nowego, miejsce w którym mogłeś poruszać się bez kompasu bo znałeś każdy kamień teraz pokaże się w zupełnie innym „świetle” – świetle latarki….

Na kursie poznasz również sposoby radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych. Nauczysz sie organizować, planować i bezpiecznie wykonywac nurkowania nocne.

…w pewnym momencie zatrzymamy sie tuż nad dnem i zgasimy latarki, poczekamy aż oczy przyzwyczają się do ciemności i zobaczysz…….. ale to już na kursie.))

Podczas kursu oprócz teorii wykonamy trzy nurkowania szkoleniowe.

Wymagania wstepne :

  • PADI Open Water Diver lub stopień równoważny innej uznanej organizacji nurkowej –

Do nurkowań nocnych potrzebujesz:

  • latarkę
  • backup (latarkę zapasową)
  • światło chemiczne

Cena kursu wraz z certyfikatem : 600 PLN