SAFE DIVING - Kursy nurkowania

Brak kursów

Strona od jakiegoś czasu nieaktualizowana. Powód jest prosty – natłok pracy nie daje mi szans na ich prowadzenie…. a przynajmniej w komercyjnej odsłonie. Prowadzę je nadal dla znajomych – żeby nie wypaść z wprawy :)

Deep Diver

Specjalizacje PADI - www.safediving.pl

Głeboka ścianka, wrak…. miejsca które chcesz zobaczyć ale są za głęboko?

Na tym kursie nauczysz się jak planować i wykonywac nurkowania głebokie. Nauczysz sie technik pływania bez mącenia dna. Przy tego typu nurkowaniach nie tylko iloścpowietrza w butli wyznacza czas naszego nurkowania. Krótki czas bezdekompresyjny, szybko „znikające” powietrze oraz narkoza azotowa po to by zobaczyć coś głebiej.

Podczas kursu DEEP DIVER zapoznasz sie z planowaniem i wykonywaniem nurkowan głębokich oraz ryzykiem wiążącym sie z takimi nurkowaniami. Poznasz techniki zanurzania i wynurzania, będziemy też ćwiczyć technikę pływanie nad dnem bez jego mącenia.

Zajmiemy się również problematyką choroby dekompresyjnej oraz narkozy azotowej. Awaryjnych przystanków dekompresyjnych oraz deep stopów.

Cały kurs możemy zrobić na Zakrzówku, jednak będziemy Cię namawiać aby pojechac na dwa nurkowania do Hermanic (Svobodne Hermanice – CZ)

Wymagania wstępne :

 

Podczas kursu wykonamy cztery nurkowania oraz dwa wykłady szkoleniowe :

    • Nurkowanie Nr 1:  24 – 30 metrów
    • Nurkowanie Nr 2:  18 – 24 metry
    • Nurkowanie Nr 3:  30 – 40 metrów
    • Nurkowanie Nr 4:  18 – 30 metrów

 

Cena kursu : 600 PLN (koszt łącznie z materiałami i certyfikatem PADI)